|
☰ Links
|
|
| ID | 112652 |
|---|---|
| Name | Minako Sanada |
| Other Names | 真田美菜子 |
| Role | Antagonist |
| Primary Assignment | Bullied ~Revenge Hypnosis~ |
| Medientyp | ova |
| Gesprochen von | Oma Ichimura, 壱智村小真, いちむら おま |
| Tags | school uniform, sweater, skirt |
| Persönlichkeit | |
| Height | 162cm |
| Weight | 61kg |
| Bust | 95cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 93cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minako Sanada
Profil
Anime girl Minako Sanada is a character from Bullied ~Revenge Hypnosis~.
They have been indexed as Weiblich Teen with Grün eyes and Braun hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen | Relations Graph
Best friend of Izumi Nogami
Best friend of Sae Hinata
Enemy of Akitaka Tazaki
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
3
10
14
55
Facebook 
Bullied ~Revenge Hypnosis~
SKyongmania faved