Nanami Minamino is a character from Konneko featuring hüfte oder länger blond / gelb hair and braun eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 840 |
|---|---|
| Name | Nanami Minamino |
| Other Names | 南野七海(みなみのななみ) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Konneko |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Minami Hokuto, 北都南, ほくと みなみ |
| Tags | twintails, hat, hair ribbons, ahoge, school uniform, ribbon |
| Persönlichkeit | |
| Height | 151cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 80cm |
| Blood Type | AB |
| Birthday | July 7 |
| Sign | Cancer ♋ |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nanami Minamino
Profil
Nanami Minamino is a character from Konneko.
They have been indexed as Weiblich Teen with Braun eyes and Blond / Gelb hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| MrOtaku26 joined |
| RollingStationCubie joined |
SKyongmania faved Hototogisu
|

Facebook 
Konneko
SKyongmania faved