One of the notable characters from Itsu made mo Boku dake no Mama no Mama de ite!, Mayuka Sakurai is recognized for schulterlang pink hair and lila eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84955 |
|---|---|
| Name | Mayuka Sakurai |
| Other Names | 櫻井 真由香 (さくらい まゆか) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Itsu made mo Boku dake no Mama no Mama de ite! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Amane Shiina, 椎那天, しいな あまね |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 162cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mayuka Sakurai
Profil
Mayuka Sakurai is a character from Itsu made mo Boku dake no Mama no Mama de ite!.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Lila eyes and Pink hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Pink | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Itsu made mo Boku dake no Mama no Mama de ite!