|
☰ Links
|
|
| ID | 100780 |
|---|---|
| Name | Mari Morgan |
| Other Names | マリー・モルガン, マリーさん, Mary Morgan |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Saikou ni Tsugou no Ii Paizuri Jouzu no Mari-san |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Mashiro Kazahana, 風花ましろ, かざはな ましろ |
| Tags | sunglasses, ponytail, necklace |
| Persönlichkeit | |
| Height | 168cm |
| Bust | 123cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 92cm |
| Blood Type | B |
| Cup Size | O |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mari Morgan
Profil
Anime girl Mari Morgan is a character from Saikou ni Tsugou no Ii Paizuri Jouzu no Mari-san.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Blond / Gelb hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Saikou ni Tsugou no Ii Paizuri Jouzu no Mari-san (2020)
Motto! Saikou ni Tsugou no ii Paizuri Jouzu no Sophie-san (2025)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|
3
10
13
57
Facebook 
Showofreader rated