Sera's Mother is a hauptcharakter character from Gaki ni Modotte Yarinaoshi!!! known for brustlänge schwarz hair and gelb eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 101426 |
|---|---|
| Name | Sera's Mother |
| Other Names | セラの母 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Gaki ni Modotte Yarinaoshi!!! |
| Medientyp | ona |
| Gesprochen von | |
| Tags | mole, ponytail, turtleneck, apron |
| Persönlichkeit | |
| Bust | 102cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 103cm |
Menü
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sera's Mother
Profil
Sera's Mother is a character from Gaki ni Modotte Yarinaoshi!!!.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Gelb eyes and Schwarz hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Gelb | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen | Relations Graph
Mother of Sera Narumiya
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |
3
68
20
59
Facebook 