|
☰ Links
|
|
| ID | 106986 |
|---|---|
| Name | Fujine Hatoba |
| Other Names | 鳩羽藤音 |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Saint Dorei Gakuen |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| Tags | ponytail, hair ribbon, school uniform, twin |
| Persönlichkeit | |
| Height | 163cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fujine Hatoba
Profil
Anime girl Fujine Hatoba is a character from Saint Dorei Gakuen.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau / Grün eyes and Braun hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau / Grün | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen | Relations Graph
Younger Sister of Sakura Hatoba
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
18
13
Facebook 