|
☰ Links
|
|
| ID | 1070 |
|---|---|
| Name | Minori Makimura |
| Other Names | 牧村 みのり (マキムラ ミノリ) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Chotto Sunao ni Donburi Kanjou |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | skirt, boots, plaid, coat, scarf, hairband |
| Persönlichkeit | |
| Height | 158cm |
| Weight | 44kg |
| Bust | 82cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 87cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minori Makimura
Profil
Anime girl Minori Makimura is a character from Chotto Sunao ni Donburi Kanjou.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Kastanienbraun hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Kastanienbraun | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|


Facebook 
Chotto Sunao ni Donburi Kanjou
Showofreader rated