☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 107403 |
|---|---|
| Name | Mizuho Yuuki |
| Other Names | 結城瑞穂 |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Underclassmates |
| Medientyp | anime |
| Gesprochen von | Riko Sayama, 茶山莉子, さやま りこ |
| Tags | school uniform, hairband |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | June 12 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 158cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
| Blood Type | O |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuho Yuuki
Profil
Anime girl Mizuho Yuuki is a character from Underclassmates.
They have been indexed as Weiblich Teen with Rot eyes and Braun hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Rot | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder
Kommentar
Similar Characters
Also from Underclassmates
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Stammbaum
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Beeboo joined |
TandemCharacters rated Fairy Tail (Series) ★
|
| TandemCharacters joined |

Facebook 

Elf All Stars Strip-jong
TandemCharacters rated