|
☰ Links
|
|
| ID | 1155 |
|---|---|
| Name | Fiana Fau-Fau |
| Other Names | フィアナ・ファウファウ |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Cradle Song ~Kinou ni Kanaderu Ashita no Uta~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yukiko Iwai, 岩居由希子, いわい ゆきこ |
| Tags | side ponytail, hair ribbon, tights, cape, cross, qipao |
| Persönlichkeit | |
| Height | 159cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fiana Fau-Fau
Profil
Anime girl Fiana Fau-Fau is a character from Cradle Song ~Kinou ni Kanaderu Ashita no Uta~.
They have been indexed as Weiblich Teen with Braun eyes and Grau hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Grau | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Cradle Song ~Kinou ni Kanaderu Ashita no Uta~