|
☰ Links
|
|
| ID | 116013 |
|---|---|
| Name | Yuno Mananoue |
| Other Names | 墹之上 由乃 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Study § Steady 2 |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Rie Okamoto, 岡本理絵, おかもと りえ |
| Tags | school uniform, sailor collar, tie, thighhighs, hairband |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | July 2 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 155cm |
| Blood Type | A |
| Bust | 91cm |
| Cup Size | F |
| Waist | 57cm |
| Hips | 86cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuno Mananoue
Profil
Anime girl Yuno Mananoue is a character from Study § Steady 2.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Weiß hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Weiß | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
5
Facebook 
Study § Steady 2