Elizabeth Mysterante is a unsortiert character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen! known for zur taille braun hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 127151 |
|---|---|
| Name | Elizabeth Mysterante |
| Other Names | エリザベス・ミステランテ |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Ringo Aoba, 青葉りんご, あおば りんご |
| Tags | nun |
| Persönlichkeit | |
| Height | 173cm |
| Bust | 123cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 93cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Elizabeth Mysterante
Profil
Elizabeth Mysterante is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Blau eyes and Braun hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen | Relations Graph
Mother of Anastasia Mysterante
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |
11
14
Facebook 