|
☰ Links
|
|
| ID | 144342 |
|---|---|
| Name | Shizuri Kadenokouji |
| Other Names | 勘解由小路 静里 |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Hatsukoi Master Up |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Hakase Shimashima, しましまはかせ, しましまはかせ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | January 28 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Age | 23 |
| Height | 164cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 60cm |
| Hips | 98cm |
| Cup Size | I |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shizuri Kadenokouji
Profil
Anime girl Shizuri Kadenokouji is a character from Hatsukoi Master Up.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Blau eyes and Braun hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Marine A Go-Go
|
3
17
79
43
Facebook 
Hatsukoi Master Up
SKyongmania faved