|
☰ Links
|
|
| ID | 144458 |
|---|---|
| Name | Felaris Grimlight |
| Other Names | フェラリス・グリムライト |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yoshie Saitou, , さいとう よしえ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 160cm |
| Bust | 125cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 91cm |
| Cup Size | S |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Felaris Grimlight
Profil
Anime girl Felaris Grimlight is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Lila eyes and Lila hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!