|
☰ Links
|
|
| ID | 148065 |
|---|---|
| Name | Towa Hanamori |
| Other Names | 花守 トワ |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Megumi Toda, 戸田めぐみ, とだ めぐみ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 158cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 89cm |
| Cup Size | G |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Towa Hanamori
Profil
Anime girl Towa Hanamori is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau / Grün eyes and Weiß hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau / Grün | |
| Haarfarbe | Weiß | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Maixly_ joined |
| Anume joined |

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to