|
☰ Links
|
|
| ID | 148066 |
|---|---|
| Name | Lisette Albert |
| Other Names | リゼット゠アルベール |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Rie Okamoto, 岡本理絵, おかもと りえ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 160cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 55cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | E |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lisette Albert
Profil
Anime girl Lisette Albert is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Weiblich Teen with Orange eyes and Blond / Gelb hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Orange | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to