|
☰ Links
|
|
| ID | 148067 |
|---|---|
| Name | Nagi Nanami |
| Other Names | 七海 凪 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Shizuka Itou, 伊藤静, いとう しずか |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 166cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hips | 91cm |
| Cup Size | H |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nagi Nanami
Profil
Anime girl Nagi Nanami is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Braun hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Code Geass: Lelouch of the Rebellion ★★★★
|
3
14
12
52
Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to
SilverWolfKing rated