|
☰ Links
|
|
| ID | 148069 |
|---|---|
| Name | Patricia Braque |
| Other Names | パトリシア=ブラック |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 156cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 55cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | G |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Patricia Braque
Profil
Anime girl Patricia Braque is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Blau hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| astrokkotsu joined |

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to