|
☰ Links
|
|
| ID | 148070 |
|---|---|
| Name | Hagumi Oomatsu |
| Other Names | 大松 育実 |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 159cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 89cm |
| Cup Size | E |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hagumi Oomatsu
Profil
Anime girl Hagumi Oomatsu is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Weiblich Kind with Nicht erkennbar eyes and Pink hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Nicht erkennbar | |
| Haarfarbe | Pink | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Kind | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Corykassel joined |
| ShadowSpud joined |

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to