|
☰ Links
|
|
| ID | 148083 |
|---|---|
| Name | Hana Misono |
| Other Names | 御園 花 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Futago no Koi wa Minukenai |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yuuri Matsuoka, 松岡侑里, まつおか ゆうり |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | December 25 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 158cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 90cm |
| Cup Size | G |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hana Misono
Profil
Anime girl Hana Misono is a character from Futago no Koi wa Minukenai.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Weiß hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Weiß | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved One Piece The Movie: Mega Mecha Soldier of Karakuri Castle
|

Facebook 
Futago no Koi wa Minukenai
SKyongmania faved