|
☰ Links
|
|
| ID | 148089 |
|---|---|
| Name | Yuina Kizuki |
| Other Names | 希月 結菜 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Arisa Hirano, 平野有紗, ひらの ありさ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| School Year | 3 |
| Height | 158cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 90cm |
| Cup Size | F |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuina Kizuki
Profil
Anime girl Yuina Kizuki is a character from Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Lila hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Maububi joined |
Elias rated Ichijouma Mankitsu Gurashi! ★★★★★
|

Facebook 
Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~
Elias rated