|
☰ Links
|
|
| ID | 148091 |
|---|---|
| Name | Rinne Wakamatsu |
| Other Names | 若松 りんね |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Kasuka Kanade, 奏カスカ, |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| School Year | 3 |
| Height | 153cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | E |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rinne Wakamatsu
Profil
Anime girl Rinne Wakamatsu is a character from Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~.
They have been indexed as Weiblich Teen with Grün eyes and Pink hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Pink | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Maixly_ joined |

Facebook 
Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~