|
☰ Links
|
|
| ID | 148099 |
|---|---|
| Name | Melvy Marloze |
| Other Names | メルヴィ・マルローゼ |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Magalumina |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Gao Torase, 虎瀬 がお, とらせ がお |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | March 23 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 148cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 96cm |
| Waist | 54cm |
| Hips | 91cm |
| Cup Size | G |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Melvy Marloze
Profil
Anime girl Melvy Marloze is a character from Magalumina.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Weiß hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Weiß | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Fernando8 joined |

Facebook 
Magalumina