|
☰ Links
|
|
| ID | 148100 |
|---|---|
| Name | Jun Kagemiya |
| Other Names | 影宮 潤 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Magalumina |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Chisa Yuuki, 優希知冴, ゆうき ちさ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | August 18 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 157cm |
| Weight | 53kg |
| Bust | 79cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 82cm |
| Cup Size | C |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Jun Kagemiya
Profil
Anime girl Jun Kagemiya is a character from Magalumina.
They have been indexed as Weiblich Teen with Grün eyes and Schwarz hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Maixly_ joined |
| Anume joined |

Facebook 
Magalumina