|
☰ Links
|
|
| ID | 148125 |
|---|---|
| Name | Rena Kurebayashi |
| Other Names | 紅林 玲那 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Toshiue Kanojo 2 |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 148cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | H |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rena Kurebayashi
Profil
Anime girl Rena Kurebayashi is a character from Toshiue Kanojo 2.
They have been indexed as Weiblich Teen with Gelb eyes and Schwarz hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Gelb | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Toshiue Kanojo 2