|
☰ Links
|
|
| ID | 148140 |
|---|---|
| Name | Rio Kohanai |
| Other Names | 小花衣 凛桜 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Mama Love! 2 ~Ore no Kanojo wa Ore no Mama ☆ Sewayaki Kyonyuu Rio-mama~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Saya Kazuki, 花月さや, かづき さや |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Bust | 101cm |
| Waist | 60cm |
| Hips | 92cm |
| Cup Size | G |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rio Kohanai
Profil
Anime girl Rio Kohanai is a character from Mama Love! 2 ~Ore no Kanojo wa Ore no Mama ☆ Sewayaki Kyonyuu Rio-mama~.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Lila eyes and Braun hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Mikahyakuya joined |

Facebook 
Mama Love! 2 ~Ore no Kanojo wa Ore no Mama ☆ Sewayaki Kyonyuu Rio-mama~
Natsumimi rated