|
☰ Links
|
|
| ID | 148147 |
|---|---|
| Name | Suzume Azumino |
| Other Names | 安曇野 鈴芽 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Aibeya 3 |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 160cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 62cm |
| Hips | 98cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzume Azumino
Profil
Anime girl Suzume Azumino is a character from Aibeya 3.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Kastanienbraun hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Kastanienbraun | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Aibeya 3