|
☰ Links
|
|
| ID | 16097 |
|---|---|
| Name | Anon Yukinomiya |
| Other Names | 雪之宮 杏音 (ゆきのみや あのん) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Sakigake Generation! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | school uniform, ahoge, stockings, sneakers, katana |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | March 3 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Blood Type | O |
| Height | 158cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 91cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anon Yukinomiya
Profil
Anime girl Anon Yukinomiya is a character from Sakigake Generation!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Grün eyes and Pink hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Pink | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|

Facebook 
Sakigake Generation!
SKyongmania faved