|
☰ Links
|
|
| ID | 28146 |
|---|---|
| Name | Kotoha Okihara |
| Other Names | 沖原 琴羽 (おきはら ことは) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Kamikaze ☆ Explorer! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Ryouko Ono, 小野涼子, おの りょうこ |
| Tags | hair ribbons, twintails, twin ahoge |
| Persönlichkeit | |
| School Year | 2 |
| Height | 165cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 59cm |
| Hips | 92cm |
| Blood Type | AB |
| Birthday | June 15 |
| Sign | Gemini ♊ |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kotoha Okihara
Profil
Anime girl Kotoha Okihara is a character from Kamikaze ☆ Explorer!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Braun eyes and Blau hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
3
10
11
51
Facebook 
Kamikaze ☆ Explorer!
SKyongmania faved