|
☰ Links
|
|
| ID | 32670 |
|---|---|
| Name | Noa Kamishiro |
| Other Names | 神代 乃亜 (かみしろ のあ) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Zutto! Josou de Haramasete |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Mikoto Nanao, 七生 みこと, ななお みこと |
| Tags | skirt, tights, hairband |
| Persönlichkeit | |
| Height | 160cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 93cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Noa Kamishiro
Profil
Anime girl Noa Kamishiro is a character from Zutto! Josou de Haramasete.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Blau eyes and Grau hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Grau | (Blond / Gelb) |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Thunder2223 joined |

Facebook 
Zutto! Josou de Haramasete