|
☰ Links
|
|
| ID | 41023 |
|---|---|
| Name | Futaba Nijou |
| Other Names | 二条 二葉, にじょう ふたば |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Summer Days |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | frills, ribbon, twin, blunt bangs, hairband |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | February 2 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Blood Type | AB |
| Height | 150cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 80cm |
| Star Sign | Aquarius |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Futaba Nijou
Profil
Anime girl Futaba Nijou is a character from Summer Days.
They have been indexed as Weiblich Teen with Grün eyes and Grün hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Grün | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen | Relations Graph
Twin Sister of Kazuha Nijou
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Jd_5622 joined |
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|

Facebook 
School Days (Series)
Summer Days
Shiny Days
magefortune rated