|
☰ Links
|
|
| ID | 46534 |
|---|---|
| Name | Nagisa Sena |
| Other Names | 瀬名 なぎさ (せな なぎさ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Bi-chiku Beach ~Nangoku Nyuujoku Satsueikai~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Naho Sawamiya, 澤宮菜穂, さわみや なほ |
| Tags | bikini, midriff |
| Persönlichkeit | |
| Height | 160cm |
| Bust | 105cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 97cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nagisa Sena
Profil
Anime girl Nagisa Sena is a character from Bi-chiku Beach ~Nangoku Nyuujoku Satsueikai~.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Blau / Grün eyes and Orange hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau / Grün | |
| Haarfarbe | Orange | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Mikahyakuya joined |
3
10
11
51
Facebook 
Bi-chiku Beach ~Nangoku Nyuujoku Satsueikai~
Natsumimi rated