One of the notable characters from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku, Mahiru Suzuhara is recognized for kurz braun hair and grün eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 4848 |
|---|---|
| Name | Mahiru Suzuhara |
| Other Names | 鈴原 まひる(すずはら まひる) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| Tags | school uniform |
| Persönlichkeit | |
| Height | 156cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 86cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mahiru Suzuhara
Profil
Mahiru Suzuhara is a character from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku.
They have been indexed as Weiblich Teen with Grün eyes and Braun hair that is Kurz length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Kurz | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku