|
☰ Links
|
|
| ID | 48903 |
|---|---|
| Name | Natsuki Sakurazuka |
| Other Names | 桜塚 名月, さくらづか なつき |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Astraythem |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Mai Gotou, 後藤麻衣, ごとう まい |
| Tags | hair ornament |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | July 19 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 164cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsuki Sakurazuka
Profil
Anime girl Natsuki Sakurazuka is a character from Astraythem.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Grün eyes and Blond / Gelb hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen | Relations Graph
Older sister of Tsukumo Sakurazuka
Classmate of Kuurin Nagi
Classmate of Kirihiko Takashima
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |

Facebook 
Astraythem