|
☰ Links
|
|
| ID | 50377 |
|---|---|
| Name | Milphalia Ur Urrila |
| Other Names | ミルファリア・ウル・ウルリラ |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku- |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yukina Fujimori, 藤森ゆき奈, ふじもり ゆきな |
| Tags | hair ribbons, chibi, cheek curls, belt, boots, tights, dress |
| Persönlichkeit | |
| Bust | 97cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 89cm |
| Height | 158cm |
| Birthday | November 29 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Milphalia Ur Urrila
Profil
Anime girl Milphalia Ur Urrila is a character from Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku-.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Orange hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Orange | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
5
17
2
Facebook 
Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku-