|
☰ Links
|
|
| ID | 50382 |
|---|---|
| Name | Chocolat Collation |
| Other Names | ショコラ・コレーション |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku- |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Jun Miruno, ミルノ純, みるの じゅん |
| Tags | ahoge, cape, fingerless gloves, dress, stockings, hinnyuu, cleavage cutout |
| Persönlichkeit | |
| Bust | 74cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 74cm |
| Birthday | February 14 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 152cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chocolat Collation
Profil
Anime girl Chocolat Collation is a character from Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku-.
They have been indexed as Weiblich Teen with Pink eyes and Weiß hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Pink | |
| Haarfarbe | Weiß | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku-