|
☰ Links
|
|
| ID | 56408 |
|---|---|
| Name | Pyupyu Onaona Pararissa |
| Other Names | ピュピュ=オナオナ=パラリッサ |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Chocolate Princess! ~Injuu no!? Homestay~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Minami Imaya, 今谷皆美, いまや みなみ |
| Tags | princess, tanned, detached sleeves, twintails, midriff, school uniform, stockings, tie, cat ears, bunny ears, horns, bikini, heart, kimono |
| Persönlichkeit | |
| Height | 149cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 76cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Pyupyu Onaona Pararissa
Profil
Anime girl Pyupyu Onaona Pararissa is a character from Chocolate Princess! ~Injuu no!? Homestay~.
They have been indexed as Weiblich Kind with Gelb eyes and Pink hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Gelb | |
| Haarfarbe | Pink | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Kind | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Chocolate Princess! ~Injuu no!? Homestay~