Kurisu Kaberimu Girugurimu is a unsortiert character from Heaven Strada known for hüfte oder länger grün hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 572 |
|---|---|
| Name | Kurisu Kaberimu Girugurimu |
| Other Names | クリス・カベリム・ギルグリム |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Heaven Strada |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | stockings, glasses |
| Persönlichkeit | |
| Height | 173cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kurisu Kaberimu Girugurimu
Profil
Kurisu Kaberimu Girugurimu is a character from Heaven Strada.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Blau eyes and Grün hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Grün | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| downloadsbacon joined |
Recksley faved Kimi ni Todoke 3rd Season
|
Recksley rated Mysterious Girlfriend X ★★★★★
|

Facebook 
Heaven Strada
Recksley faved
Recksley rated