|
☰ Links
|
|
| ID | 59663 |
|---|---|
| Name | Kurumi Takashina |
| Other Names | 高科 くるみ (たかしな くるみ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Minami Imaya, 今谷皆美, いまや みなみ |
| Tags | side ponytail, hair ribbon, bloomers, swimsuit, hoodie |
| Persönlichkeit | |
| Height | 147cm |
| Bust | 85cm |
| Cup Size | E |
| Waist | 55cm |
| Hips | 81cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kurumi Takashina
Profil
Anime girl Kurumi Takashina is a character from Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~.
They have been indexed as Weiblich Teen with Rot eyes and Orange hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Rot | |
| Haarfarbe | Orange | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
14
12
52
Facebook 
Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~