Yuria Hikami appears in Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids as a unsortiert character with zur taille blond / gelb hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 62839 |
|---|---|
| Name | Yuria Hikami |
| Other Names | 氷上 裕梨愛 |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | hair intakes, earrings, necklace, tights, pumps |
| Persönlichkeit | |
| Height | 165cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuria Hikami
Profil
Yuria Hikami is a character from Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Blau eyes and Blond / Gelb hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Hadeh joined |
| RagnaTB joined |
4
3
Facebook 
Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids