|
☰ Links
|
|
| ID | 62895 |
|---|---|
| Name | Asagao Hayami |
| Other Names | 速水 朝顔 (はやみ あさがお) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Cocoro@Function! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Hitomi Takeuchi, 竹内仁美, たけうち ひとみ |
| Tags | school uniform, hacker |
| Persönlichkeit | |
| Role | Imouto |
| Height | 156cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Asagao Hayami
Profil
Anime girl Asagao Hayami is a character from Cocoro@Function!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Rot eyes and Schwarz hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Rot | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen | Relations Graph
Younger Sister of Taiyou Hayami
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Cocoro@Function!