|
☰ Links
|
|
| ID | 65133 |
|---|---|
| Name | Himeno Ichinose |
| Other Names | 一ノ瀬 姫乃 (いちのせ ひめの) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Love Manual |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Hatsumi Takada, 高田初美, たかだ はつみ |
| Tags | school uniform, stockings, boots, ahoge |
| Persönlichkeit | |
| Height | 163cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
| Blood Type | A |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Himeno Ichinose
Profil
Anime girl Himeno Ichinose is a character from Love Manual.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Orange hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Orange | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Code Geass: Lelouch of the Rebellion ★★★★
|

Facebook 
Love Manual
SilverWolfKing rated