|
☰ Links
|
|
| ID | 65135 |
|---|---|
| Name | Aki Suzuka |
| Other Names | 鈴鹿 愛希 (すずか あき) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Love Manual |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yuika Ayabe, 綾部結花, あやべ ゆいか |
| Tags | twintails, hair ribbons, school uniform, ahoge, knee highs, sneakers |
| Persönlichkeit | |
| Height | 156cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
| Blood Type | B |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aki Suzuka
Profil
Anime girl Aki Suzuka is a character from Love Manual.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Pink hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Pink | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Love Manual