Riru Orito is a hauptcharakter character from Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~ known for kinnlang blau / grün hair and braun eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 6627 |
|---|---|
| Name | Riru Orito |
| Other Names | 織戸 莉流, おりと りる |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Akane Tomonaga, 友永朱音, ともなが あかね |
| Tags | hair ribbons, twintails, curly hair, twin drills, school uniform, ribbon |
| Persönlichkeit | |
| Height | 146cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 75cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 78cm |
| Blood Type | B |
Menü
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Riru Orito
Profil
Riru Orito is a character from Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~.
They have been indexed as Weiblich Teen with Braun eyes and Blau / Grün hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Blau / Grün | (Blau) |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Natsu22s joined |

Facebook 
Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~