|
☰ Links
|
|
| ID | 67273 |
|---|---|
| Name | Angelica |
| Other Names | アンジェリカ |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yuri Takamura, 高村優里, たかむら ゆり |
| Tags | tanned, eyepatch, necklace, pipe, stockings, boots, garter belt |
| Persönlichkeit | |
| Height | 171cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 87cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Angelica
Profil
Anime girl Angelica is a character from Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Grün eyes and Grau hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Grau | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| LuckyRandom joined |
1
1
1
Facebook 
Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~