|
☰ Links
|
|
| ID | 69842 |
|---|---|
| Name | Annora Arukunoa |
| Other Names | アノーラ・アルクノア |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Venus Blood -Hypno- |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Ringo Aoba, 青葉りんご, あおば りんご |
| Tags | hinnyuu, pointy ears, pet, gothic lolita, hat, jewel, stockings |
| Persönlichkeit | |
| Height | 148cm |
| Bust | 73cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 71cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Annora Arukunoa
Profil
Anime girl Annora Arukunoa is a character from Venus Blood -Hypno-.
They have been indexed as Weiblich Teen with Rot eyes and Blond / Gelb hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Rot | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Elf |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
21
Facebook 
Venus Blood (Series)
Venus Blood -Hypno-