|
☰ Links
|
|
| ID | 70098 |
|---|---|
| Name | Moa Hozumi |
| Other Names | 穂積 萌愛 (ほずみ もあ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Tensei Kunitori S*x Gassen!! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Chiyo Ousaki, 桜咲千依, おうさき ちよ |
| Tags | school uniform, tights |
| Persönlichkeit | |
| Height | 140cm |
| Bust | 84cm |
| Cup Size | F |
| Waist | 55cm |
| Hips | 86cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Moa Hozumi
Profil
Anime girl Moa Hozumi is a character from Tensei Kunitori S*x Gassen!!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Pink eyes and Weiß hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Pink | |
| Haarfarbe | Weiß | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |
1
50
21
Facebook 
Tensei Kunitori S*x Gassen!!