|
☰ Links
|
|
| ID | 70101 |
|---|---|
| Name | Nami Tsukishiro |
| Other Names | 月城 那魅 (つきしろ なみ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Tensei Kunitori S*x Gassen!! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yukari Minegishi, 峰岸由香里, みねぎし ゆかり |
| Tags | school uniform, tights, twintails, hair ribbons, ahoge |
| Persönlichkeit | |
| Height | 147cm |
| Bust | 73cm |
| Cup Size | AA |
| Waist | 50cm |
| Hips | 74cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nami Tsukishiro
Profil
Anime girl Nami Tsukishiro is a character from Tensei Kunitori S*x Gassen!!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Grün eyes and Rot hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Rot | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| astrokkotsu joined |
2
15 
Facebook 
Tensei Kunitori S*x Gassen!!