|
☰ Links
|
|
| ID | 71415 |
|---|---|
| Name | Momoka Aizawa |
| Other Names | 逢沢 桃夏 (あいざわ ももか) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Paidol My ★ Star Gakuen Z |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Tomoe Jinbo, 神保巴, じんぼ ともえ |
| Tags | midriff |
| Persönlichkeit | |
| Height | 172cm |
| Bust | 129cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 95cm |
| Birthday | August 25 |
| Sign | Virgo ♍ |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Momoka Aizawa
Profil
Anime girl Momoka Aizawa is a character from Honoo no Haramase Paidol My ★ Star Gakuen Z.
They have been indexed as Weiblich Teen with Braun eyes and Pink hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Pink | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Mikahyakuya joined |
3
10
11
51
Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Paidol My ★ Star Gakuen Z
Natsumimi rated