|
☰ Links
|
|
| ID | 71493 |
|---|---|
| Name | Fumi Asou |
| Other Names | 浅生 文(あそう ふみ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Kimihane Kanojo to Kanojo no Koi Suru Ikkagetsu |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Sakura Hanazawa, 花澤さくら, はなざわ さくら |
| Tags | school uniform, twintails |
| Persönlichkeit | |
| Height | 157cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
| Birthday | April 4 |
| Sign | Aries ♈ |
| Blood Type | A |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fumi Asou
Profil
Anime girl Fumi Asou is a character from Kimihane Kanojo to Kanojo no Koi Suru Ikkagetsu.
They have been indexed as Weiblich Teen with Braun eyes and Braun hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| graintime joined |

Facebook 
Kimihane Kanojo to Kanojo no Koi Suru Ikkagetsu