|
☰ Links
|
|
| ID | 72057 |
|---|---|
| Name | Yumi Nagoshi |
| Other Names | 名越 悠美 (なごし ゆみ) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | school uniform, plaid, ponytail, bow, hair bobble |
| Persönlichkeit | |
| Height | 154cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 82cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 86cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yumi Nagoshi
Profil
Anime girl Yumi Nagoshi is a character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''.
They have been indexed as Weiblich Teen with Rot eyes and Grün hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Rot | |
| Haarfarbe | Grün | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|
| graintime joined |

Facebook 
Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''
SK071 rated